Aplikacja mobilna

Smartfony, tablety, komputery.
Zobacz, ile wygody zyskasz, korzystając z mobilnych programów biznesowych!

Indywidualne informowanie o konieczności dokonania czynności dla wybranych klientów za pomocą różnych mediów komunikacyjnych z uwzględnieniem urządzeń mobilnych.

Jeśli mówimy o boomie informatycznym w branży przemysłowej to jak nazwać to co dzieje się w branży mobilnej?

Jest to złoty czas dla urządzeń mobilnych i aplikacji na nich dedykowanych. Nie było takiego szału na urządzenia mobilne jak teraz. Mamy do czynienia z czymś całkowicie nowym, czego w historii jeszcze nie było.

Telefony w znaczym stopniu zastąpiły stacjonarne komputery a nawet tablety. Możliwości jakie oferują współczesne smartfony nie różnią się od możliwości oferowanych przez komputery, a nawet je wyprzedzają.

Współczesny właściciel firmy jest w ciągłym biegu, a jednocześnie potrzebuje mieć stały kontakt z firmą, jego zasobami, kontaktami, procesami, czy decyzjami. Firma nie może czekać na decyzje osoby odpowiedzialnej w nieskończoność, musi być podjęta natychmiast a takie możliwości daje tylko urządzenia mobilne z dostępem do informacji.

W branży sprzedażowej konkretne działanie całkowicie przeniosły się w mobilny świat. Handlowcy jako podstawowe narzędzie używają telefonu, czy tabletu do składania zamówień, sprzedaży, negocjowania z klientami. Bez tego współczesna sprzedaż nie istnieje

Menadżerowie posiadają systemy analityczne, które prezentują dane procesowe w firmie. Mogą w ten sposób podejmować trafne i szybkie decyzje, co ma ogromny wpływ na jakość wykonywanych usług, jakość pracy, czy optymalizacje zasobów.

Aplikacje mobilne wkroczyły również w obszar administracyjny. Dostęp do bieżących aktualności z terenu gminy, np. informacji o utrudnieniach w ruchu pojazdów, bezpłatnych badaniach, naborach na stanowiska urzędnicze, posiedzeniach rady miejskiej czy komisji, wydarzeniach kulturalnych, prognozie pogody;

Spersonalizowane konto umożliwiające otrzymywanie przypomnień na telefon o mijającym terminie raty lub nieuregulowaniu opłaty (np. za podatek od nieruchomości, zajęcie pasa drogowego, opłata za posiadanie psa) wraz z możliwością ich uregulowania za pomocą operatora płatności mobilnych ty wyłącznie wierzchołek góry lodowej możliwości aplikacji mobilnej biznesowej.

Powiązane artykuły

Elektroniczne powiadomienia

Zobacz

Oprogramowanie biznesowe

Zobacz

Katalog usług

Zobacz