ERP dla produkcji

Dostawcy systemów biznesowych

Rekord.ERP

Rekord SI sp. z o.o. jest polskim producentem oprogramowania biznesowego. Firma posiada główną siedzibę w Bielsku-Białej oraz oddziały w Szczecinie, Gdańsku oraz Krakowie.

System ERP autorstwa firmy Rekord SI jest dedykowany głównie dla firm z branży metalowej, tworzyw sztucznych, samochodowej, maszynowej.

Rekord.ERP to oprogramowanie klasy ERP 2. Skupia w sobie cechy i mechanizmy nowoczesnego systemu biznesowego. Dzięki modułowej budowie, można go dowolnie konfigurować oraz integrować z innymi systemami. Dużą zaletą tego systemu jest jego otwarty kod, co pozwala na tworzenie własnych rozwiązań informatycznych.

Impuls evo

Polski produkt autorstwa firmy Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach.

Impuls evo jest ofertą dedykowana dla średniego i dużego sektora firm. Produkt ten najbardziej wpisuje się działania do zarządzania finansami, personelem, produkcją, sprzedażą i logistyką.

Enova 356

Producent Soneta, który działa na rynku od ponad 15 lat. Siedziba firmy ma miejsce w Krakowie.

Enova 365 to oprogramowanie biznesowe, które dedykowane jest dla dużych, małych i średnich przedsiębiorstw. System ten jest kompleksowy, który wspiera każdy obszar działalności przedsiębiorstwa.

Oprogramowanie dedykowane jest dla różnego rodzaju branż: usługowa, produkcyjna, budownictwo, edukacja, kultura.

Comarch

Autorskie oprogramowanie firmy Comarch. Przedsiębiorstwo główną siedzibę w postaci kilku budynków zlokalizowanych w Krakowie. Firma Comarch również jest polskim producentem oprogramowania. Firma posiada również placówki w kilku państwach Europy.

Comarch posiada kilka produktów biznesowych. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa. Comarch ERP Altum to produkt dedykowany dla firm handlowo-usługowych. Comarch ERP XL to z kolei produkt przeznaczony dla średnich i dużych przedsiębiorstw w branży produkcyjnej, handlowej oraz usługowej. Comarch ERP Optima to system wspierający małe i średnie przedsiębiorstwa oraz biura rachunkowe. ostatnim produktem jest Comarch ERP XT przeznaczony dla małych firm.

SIMPLE.ERP

Simple SA z siedzibą w Warszawie to kolejny polski dostawca oprogramowania dla biznesu.

SIMPLE.ERP jest zintegrowanych systemem ERP wspierającym średnie i duże przedsiębiorstwa branż produkcyjnych, handlowo-usługowych oraz budowlanych. System wspiera również integracje z innymi systemami dla produkcji.

System wspiera zarządzanie przedsiębiorstwa w każdym jego aspekcie. Automatyczne komunikuje się z modułami, które można dowolnie wybierać. Ponadto system oferuje rozwiązania mobilne.

Asseco Softlab ERP

Polska firma Asseco, która posiada oddziały w aż 50 krajach. Jedna z największych firm IT nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej.

Oprogramowanie firmy Asseco kierowane jest dla sektora średnich i dużych przedsiębiorstw. System wspomaga wszystkie najważniejsze obszary działalności przedsiębiorstwa, w tym WMS oraz systemy analityczne.

System szczyci się otwartą architekturą rozwiązania, co pozwala na dostosowania go do różnego profilu działalności przedsiębiorstwa, a nawet może być indywidualnie dostosowany.

Powiązane artykuły

Oprogramowanie biznesowe

Zobacz

Wybór systemu ERP

Zobacz

Aplikacja mobilna

Zobacz